مراسم تودیع و معارفه مسئول سازمان بسیج ادارات استان کرمان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مسئول سازمان بسیج ادارات استان کرمان روز شنبه 18دی ماه به میزبانی پایگاه مقاومت شهید احمد عبدالهی مخابرات منطقه کرمان در سالن آمفی تئاتر این شرکت برگزار شد.

در ابتدای مراسم حجت الاسلام کمالی نماینده ولی فقیه درناحیه مقاومت حضرت رسول(ص) ضمن خوشامدگویی به حاضرین توضیحاتی در خصوص برنامه نفوذ دشمن علیه انقلاب اسلامی ایران در سالهای اخیر ارائه کرد.ایشان با اشاره به تاثیرات مذاکرات با آمریکا در مسیر برجام بر اتفاقات منطقه افزود:آمریکایی ها با پروژه نفوذ،استحاله و در نهایت براندازی در ایران خواهان پایمال کردن خون شهدا هستند که این انقلاب اسلامی را در ایران به ثمر نشاندند. نماینده ولی فقیه درناحیه مقاومت حضرت رسول(ص) در پایان همگان را به عمل به قرآن که برای هدایت متقین آمده و پیروی از دستورات ولایت فقیه توصیه کرد.

سپس مهندس دوست محمدی مدیر مخابرات منطقه کرمان ضمن خیرمقدم به خواهران و برادران بسیجی،فرماندهان پایگاههای مقاومت در سطح ادارات استان، بسیج و تفکر بسیجی را حرکتی جهانی که ازیادگارهای جاودانه حضرت امام خمینی(ره)است نام برد و افزود:از عوامل بقای حرکت عظیم انقلاب اسلامی ایران که آغاز یک چرخش تاریخی در دنیای اسلام و منطقه بود که در بیانات حضرت امام خمینی(ره) به کرات می بینیم نظریه جهانی روحیه و تفکر بسیجی است.

مدیر مخابرات منطقه کرمان،پایگاههای مقاومت در سطح ادارات استان را گره های این شبکه عظیم جهانی عنوان کرد و گفت:در مجموعه مخابرات استان کرمان بیش از60درصدپرسنل ایثارگر هستند و در جریان جنگ تحمیلی بیش از 11شهید تقدیم انقلاب اسلامی شده است.وی همچنین افزود:بالندگی و توسعه شبکه ارتباطی،پهناورترین استان کشور در حوزه تلفن ثابت،همراه و دیتا مرهون تلاش و زحمات بسیجی گونه همکاران در این مجموعه می باشد.

ایشان در پایان گفت:صنعت مخابرات با فناوری های روز دنیا مرتبط می باشد و با توجه به تلفیقی که بین اینترنتو ارتباطات صورت گرفته با نسل جدیدی از ارتباطات روبرو هستیم.وی در پایان نوید نسل چهارم تلفن همراه را تا پایان سال در بعضی از شهرستانهای استان داد.

در ادامه مراسم تودیع و معارفه سردارمطهری جانشین سپاه ثارالله استان کرمان ضمن خیرمقدم به حاضرین وبا تبریک میلاد امام حسن عسکری(ع) و روز بسیج دانشجویی گفت:درعملیات های کربلای 4 و5 رزمندگان کارهای بزرگی انجام دادند ایشان توضیحاتی در خصوص سختی هایی که رزمندگان در این عملیات ها کشیدند را ارائه کرد.

سرهنگ حسینخانی رئیس جدید سازمان بسیج محلات و مساجد ورئیس قبلی سازمان بسیج ادارات سپاه ثارالله استان کرمان دیگر سخنران مراسم ضمن عرض سلام و ادب به حاضرین گفت:خدا را باید به خاطر نعماتی که نصیبمان کرده شکر بگوئیم.شکر برای اینکه در زمانی زندگی می کنیم که ولی فقیه داریم.سردمدار جبهه حق هستیم با استکبار در جنگ و ستیز هستیم.ایشان همچنین افزود:برای پاسداشت این نعمات باید تحت امر ولایت فقیه حرکت کنیم.سرهنگ حسینخانی با اشاره به وصیت نامه حضرت امام خمینی(ره)گفت: ایشان در وصیت نامه شان همه مشکلاتی که جامعه کنونی با آن روبروست را پیش بینی کرده بودند.ایشان همچنین افزود:دشمن در بحث نفوذ بسیار کارکرده تا این انقلاب را از بین ببرد.ما باید بر اساس گفتمان ولایت حرکت و عمل کنیم چون زمان ما از زمان جنگ تحمیلی سخت تر است.ایشان انتظارات بسیج ادارات را پیاده سازی دستورات اسلام در راستای تکریم ارباب رجوع عنوان کرد واز زحمات فرماندهان پایگاههای مقاومت ادارات استان که در طول 3سال مدیریت ایشان کمال همکاری را داشته اند تقدیر و تشکر کرد.وگفت:بسیج ادارات استان از رتبه26به رتبه اول در کشور رسیده و در گذشته بیش از60درصد نیروها بسیجی بودند الان بالای80درصد و بیش از50پایگاه مقاومت جدید در سطح استان در طول این 3سال تشکیل شده است.

در خاتمه مراسم سرگرد جلالی سرپرست جدید سازمان بسیج کارمندان سپاه ثارالله استان با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا خصوصا شهدای کربلای4 و5 سالروز 17دی ماه سالگرد شهادت حامدجلفی شهید شاخص کارمندان کشور از زحمات سرهنگ حسینخانی در مدت این 3سال تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است در این مراسم از سرهنگ حسینخانی رئیس سابق سازمان بسیج کارمندان سپاه ثارالله استان با اهدای هدایا توسط پایگاههای مقاومت ادارات سطح استان تجلیل و سرهنگ جلالی به این سمت معرفی شدند.

درپایان سردارمطهری جانشین سپاه ثارالله استان کرمان از دفتر پایگاه مقاومت شهید احمد عبدالهی مخابرات منطقه کرمان بازدید و از زیباسازی فرهنگی و خلاقانه فضای داخلی وبیرونی پایگاه در راستای اهداف فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیر کرد.