همزمان با هفته دولت، نخستین یادواره ۱۴۸ شهید کارمند استان کرمان برگزار شد.

همزمان با هفته دولت، نخستین یادواره ۱۴۸ شهید کارمند استان کرمان صبح امروز با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، مدیرمخابرات منطقه کرمان ، مسؤولان، خانواده معظم شهدای کارمند و جمعی از مردم و کارمندان استان برگزار شد.

سرهنگ جلالی مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه ثارالله استان کرمان در این مراسم برگزاری نخستین یادواره شهدای کارمند را پروژه‌ای سه ماهه دانست و اظهار داشت: برنامه‌ریزی این مراسم را از سه ماه قبل آغاز کردیم تا بتوانیم شهدای کارمند را بیش از قبل به همگان بشناسانیم.

سرهنگ جلالی رونمایی از کاشی شهید باقری خبر داد و عنوان داشت: در اداره کل تامین اجتماعی از کاشی شهید حمید باقری شهید شاخص کارمند استان را داشتیم و در کنار آن از تمبر یادبود نخستین یادواره شهدای کارمند هم رونمایی می‌شود.

وی با اشاره به انتشار کتاب زندگینامه شهدای کارمند تصریح کرد: در تلاش هستیم که تا پایان امسال کتاب مستند شهدای کارمند را چاپ و منتشر کنیم.

سرهنگ جلالی افزود: اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان مدیران و کارمندان ادارات و  تجلیل، تکریم و تقدیر از خانواده‌های کارمند استان از اهداف برگزاری این جشنواره است.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در حال رایزنی با اعضای شورای شهر هستیم تا با انتخاب مکانی با نام شهدای کارمند، نام آنها را برای همیشه در شهر زنده کنیم.

شایان ذکر است جمعی از کارمندان بسیجی عضو پایگاه مقاومت شهید احمد عبدالهی مخابرات منطقه کرمان نیزدر این یادواره حضور و از خانواده شهدای مخابرات با اهدای لوح سپاس قدردانی شد