دیدار پرفسور زاهدی نماینده محترم مردم کرمان وراور در مجلس شورای اسلامی با مدیر وکارکنان مخابرات منطقه کرمان

به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه کرمان پرفسور زاهدی نماینده محترم مردم کرمان وراور در مجلس شورای اسلامی با مدیر وکارکنان مخابرات منطقه کرمان دیدار وگفتگو کرد.

در این دیدار صمیمی که ساعتها بطول انجامید ،مهندس حسینی مدیر مخابرات منطقه کرمان ضمن عرض خیرمقدم گزارشی از وضعیت ارتباطی استان ارائه کرد.

وی گفت : باتوجه به طرح همکدسازی در کشور وحذف کدهای داخل استانی،مخابرات دربحث درآمدی با مشکل مواجه واز این بابت متحمل ضررهای زیادی شده است.از سویی با توجه به گستردگی استان وحجم بالای پرسنل ،هزینه ها بادرآمد برابری ندارد ، مهندس حسینی افزود :در حال حاضر بزرگترین مشکل ما زیرساختهای بین شهری و درون شهری است که روند توسعه سیستم های مخابراتی را با مشکل مواجه کرده است.

وی گفت : درآمد 5تا 6 هزار تومانی هر خط تلفن ثابت کفاف هزینه های گزاف نگهداری سیستم ها را نمی دهد که بعضا شهروندان با عدم پرداخت همین مبلغ  ناچیزهم ما را با مشکل مواجه می کنند.حسینی اظهار داشت :حدود 49 میلیارد تومان مطالبات ما از مردم وسازمانهاست که با تشکیل تیم های وصول مطالبات بدنبال وصول آن هستیم اما بعضا شهروندان محترم وسازمانها در پرداخت بدهی خود به مخابرات کوتاهی می کنند که این امر نیز مارا با مشکلات زیادی مواجه کرده است که بعضا ما را مجبور به قطع ارتباط آنها می کندواین برای ما امر خوشایندی نیست ، لذا از شهروندان محترم تقاضا دارم نسبت به پرداخت بدهی خود به مخابرات اهتمام ورزند.

وی گفت : با ایجاد مشکلات مالی برای مخابرات در سطح کشور و بخصوص استان کرمان صنعت ICTکشور نیز تهدید می شود واین  نه برای استان ونه برای کشور خوب نیست.

دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان وراور در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از دیدار با کارکنان مخابرات کرمان اظهار داشت:

 در حال حاضر توجه به خواسته های مردم ومشتریان وکسانیکه سرویس از شما می گیرند در اولویت کاری شماست که بایستی برای جذب رضایتمندی مردم گام برداشت وما هم بعنوان نماینده مجلس در جهت ایجاد زیرساختهای مناسب ارتباطی برای استان از هیچ کوششی فروگزار نخواهیم کرد.

وی گفت : هر تفکری که باعث تضعیف مخابرات شود تفکر غلطی است وهمه نهادهائی که درتامین زیر ساختهای مخابراتی دخیل هستند وحتی نهادهای نظارتی ضمن حمایت از این سرمایه  ملی در رشد وشکوفایی این صنعت گام بردارند.

پس از این دیدار دکتر زاهدی باحضور در محل کار کارکنان مخابرات ضمن دیدار صمیمی با آنها پای دردل وموارد مطرح شده از سوی آنها نشست .لازم به ذکر است که این دیدار از ساعت 8:45 روز چهارشنبه 19/10/97 آغاز شد و با اقامه نماز جماعت ظهر وعصر به پایان رسید.