افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در پارک مادر شهر کرمان

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی با حضور استاندار کرمان، نمایندگان کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران و فرماندهان نظامی و انتظامی استان و اقشار مختلف مردم در پارک مادر افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کرمان ، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی با حضور استاندار کرمان، نمایندگان کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران و فرماندهان نظامی و انتظامی استان و اقشار مختلف مردم عصر 11 بهمن ماه 97 در پارک مادر افتتاح شد.

در این نمایشگاه بیش از 100 دستگاه اجرائی، بخش خصوصی، نهاد نظامی و دانشگاه ها در قالب نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خدمات انجام شده خود را در 340 غرفه و در فضایی به وسعت بالغ بر 8 هزار مترمربع به نمایش گذاشتند.

همزمان با برپایی این نمایشگاه، هفت ویژه برنامه فرهنگی، هنری و جشن شبانه پس از نماز مغرب و عشا با همکاری دستگاه های اجرایی در سالن بسطامی و محوطه پیرامون سالن برگزار می شود.

گفتنی است :مخابرات منطقه کرمان با ایجاد غرفه در سالن شماره یک نمایشگاه ضمن معرفی دستاوردهای مخابرات در 40ساله  اخیر برای بازدید کنندگان ،اقدام به ارائه خدمات مخابراتی ویژه نمایشگاه نمود.

یکی از ویژگیهای غرفه مخابرات در زمان افتتاح تهیه کیک 40سالگی انقلاب با شعار ارتباطی فراگیر بود که توسط مسئولین حاضر در غرفه برش داده شد.لازم به یادآوری است این نمایشگاه که از 11 بهمن آغاز گردید همه روزه از ساعت 9 صبح تا 8 شب تا 18 بهمن ماه دائر است. همچنین دکتر فدائی استاندار کرمان، مهندس بابایی فرماندار ، مهندس عالم زاده شهردار کرمان، فرمانده نیروی انتظامی و دکتر پور ابراهیمی وپرفسور زاهدی  از جمله مقامات مسئولی بودند که از غرفه مخابرات منطقه کرمان  در این نمایشگاه بازدید نمودند.